OFFROAD AKCIE

AKO VZNIKLO AUTODOLESA ?

Ahojte,

volám sa Ľubo, v offroad komunite sa pohybujem už 20rokov, podieľaľ som sa na organizovaní offroad akcií, poradenstve pri úpravách. Na 4x4 clube figurujeme ako blato - Lubo, na Land rover fore CZ som discovery2liptov, na Facebooku som Autodolesa SK.

Autami, s ktorými sme si prešiel nejaký ten proces servisu, ako aj užívanie si offroad jazdy v teréne, zatiaľ boli : lada niva 1,6i  / lada niva 1,7i / suzuki samurai 1,0 / hyundai galloper wagon 2,5tdi / nissan patrol gry60 2,8 td / nissan patrol wagon gry61 3,0tdi / nissan patrol wagon gry61 3,0tdi facelift / land rover discovery I 300 2,5 tdi / land rover discovery I 200td 2,5 td / suzuki samuraj LJ80 / nissan terrano II 2,7 tdi / land rover discovery II td5 2,5 tdi / land rover discovery II td5 2,5tdi facelift HSE automat / land rover discovery I 300 2,5 tdi / suzuki samurai 1,6 špeciál / honda CRV 2 2,2tdi / land rover discovery II td5 facelift / ... a stále pokračujeme s naberaním skúseností :-)

Vieme poradiť pri kúpe a správnom výbere offroad auta 4x4, ale samozrejme aj s jeho úpravou na image, offroad súťaže, ako aj expedičné jazdenie, tiež vieme pomôcť pri organizovaní offroad akcie. Z neba sme učení nespadli, a preto neustále pracujeme na tom, aby sme poznali čo najviac techniky, ako aj možností kvalitnej úpravy či údržby automobilov 4x4.

Prešli sme tiež určitú epizódu ofroadu cez spoločnosti, cluby či firmy, ale aj offroad akcie, kde sme nabrali dobré skúsenosti ako aj dobré vzťahy s odborníkmi, nemôžeme nespomenúť WSA, Allmetal, Cbone, Niva Club SR, Pajero Club BB, 4x4 club Slovakia, 4x4 nazory SK aj CZ, Land Rover Forum CZ, zároveň ďakujeme aj touto cestou za mnohé vedomosti ako aj ponaučenia k nášmu rozvoju v tejto komunite čo viedlo vždy ku kvalitnému poradenstvu.

 

|Copyright 2013 | AUTODOLESA | Design by © autodolesa