Akcie Land Rover Club Liptov

Juríček a  LAND ROVER CLUB LIPTOV v ŽABOKREKOCH pri MARTINE v dňoch 10-11.9.2016.

2 ročník obľúbenej OFFROAD akcie pre majiteľou a priaznivcou značky LAND ROVER a RANGE ROVER

 

LAND ROVER CLUB LIPTOV OFFROAD TISOVEC 2016
absolvoval najvätšiu akciu v SR

 

Brezno Lučky - Land Rover Club Liptov 2016 ktorú sme podporovali za AUTODOLESA ale aj značku  DOUBLE RED zo dňa 9.4.2016. prebehla úspešne, už čoskoro reportáž ... 

LAND ROVER CLUB LIPTOV ŽABOKREKY MARTIN SEPT 2015

Akcia Land Rover Club Liptov ŽABOKREKY 2015 v spolupráci nadšencami zeleného oválu v Žabokrekoch pri Martine spravili akciu kde sa zišlo 40 nadšencou značky LAND ROVER

LAND ROVER CLUB LIPTOV u JOŽA MAJ 2015

LAND ROVER CLUB LIPTOV

by DOUBLE RED/AUTODOLESA

BREZNO Lúčky MAR 2015

Land Rover Club Liptov v spolupráci Autodolesa a značkou DOUBLE RED  za pomoci nadšencov zeleného oválu a s dobrou myšlienkou usporiadať v Brezne na Lúčkach zraz priaznivcov značky Land Rover sa stretli na príprave trate a celej akcie, ktorá úspešne prebehla v mesiaci marec dňa 14.3.15.

Na prípravách a samotnej myšlienke sa pracovalo už dávno, dokonca už bol aj nultý ročník, ktorý potvrdil, že v tejto tradícii treba pokračovať. V piatok sme sa doobeda vybrali na troch LR disco urobiť nejakú tú organizáciu trate, po sponzorské dary pre výhercov 1,2 a 3 miesta, ktoré nám dal náš sponzor prezentujúci skvelú značku DOUBLE RED. Celý deň sme strávili na trati prípravou a rozmiestnením okruhov a sekcií, ktorých bolo dokopy 5, od najľahšej až po najťažšiu.

V sobotu ráno to celé vypuklo, početná skupina Land Rover-istov sme sa vybrali v spoločnej kolóne z Liptovského Hrádku smer Brezno – Lúčky na trať BMT (Belko Moto Teamu ) Boli sme tam samozrejme prví, keďže sme to organizovali a potrebovali sme doladiť pár detailov, naše šikovné dievčence mali na starosti registráciu a my sme vítali na príjazdovej ceste účastníkov akcie. Každý mal pridelené svoje číslo, či jazdil alebo len obzeral, dokopy to bolo 25 Land Roverov a cca do 50 ľudí. Akcia prebiehala spontánne, v pohodovej atmosfére, aj keď počasie bolo zachmúrené, nám offroaďákom to neprekážalo, ba priam to hralo do kariet – aspoň sa neprášilo a trošku to aj „klouzalo“ :D:D:D, najprv sme si dali zahrievacie kolo, trošku voľného pojazdenia a následne sa jazdilo 5 bodovaných úsekov, na ktoré dohliadali nekompromisní usporiadatelia, každej posádke sa vpisovali trestné body na kartu a po odjazdení sa spočítali. Kto mal najmenej trestných bodov, bol víťaz. Celé to bolo v duchu zábavy a veľmi dobrej nálady, čo u majiteľov značky Land Rover nikdy nechýbalo. Pomedzi jazdy sme si mohli v obedňajších hodinách vychutnať fajnový guláš, o ktorý sa postarali ľudia od BMT. Jazdili sme v okruhoch, niektorí si čo to potestovali svoje schopnosti, ale aj svoje umenie. Koniec už ako tradične bol ukončený bahenným kúpeľom v preslávenej jame na trati, kde to niektorí jedinci rozparádili, ako sa patrí, bola aj nejaká ujma na technike, ale to už nejako patrí k tomu. Plný zážitkov z perfektného dňa sme sa pomaly rozchádzali po celej SR a už sa nevieme dočkať ďalšej akcie,  ktorá sa pomaly tvorí v našich hlavách a plánuje približne koncom jesene.

  

LAND ROVER CLUB LIPTOV prevezenie NOV 2014

LAND ROVER CLUB LIPTOV V BREZNE na Lúčkach OKT 2014

|Copyright 2013 | AUTODOLESA | Design by © autodolesa