offroadclubliptov@gmail.com

STREETWEAR DOUBLE RED

Kvalitná obuv a oblečenie od značky DOUBLE RED, ktorá je známa profesionálnym offroad vybavením pre všetky typy terénnych vozidiel. Produkty sú vysoko cenené na celom svete vďaka nezameniteľnému dizajnu a vysokej spoľahlivosti. Preverili ich podujatia ako Rally Paríž Dakar, Rally Budapest-Bamako, Serbian Trophy, Expedition to Polar Circle, Double Red Serbia Adventure, Navigation Rally by Double Red. Práve priaznivci offroadu a ľudia okolo tejto komunity nás inšpirovali k tomu, aby sme priniesli novú dizajnovú kolekciu oblečenia pre expedície, offroad a voľný čas, ktorá by odrážala potreby a imidž ľudí žijúcich naplno a dobrodružne. Títo ľudia neskôr vyniesli Double Red z lesov a plání aj do mestských ulíc. Postupom času sa komunita fanúšikov oblečenia Double Red rozrástla aj medzi športovcov, hlavne vyznávačov crossfitu a bojových umení.

 

Páči sa vám DOUBLE RED obuv alebo oblečenie v nezameniteľnom štýle?

Chcete vyzerať štýlovo a zároveň byť súčasťou módnej streetwear novinky DR?

Máte dokonca už vybratý tovar z webu ?  https://doublered.sk/14-obuv

Stačí, ak nám pošlete "LINK" na tovar, ktorý sa vám páči, uvediete veľkosť a pošlete nám to na mail : offroadclubliptov@gmail.com , automaticky Vám vieme vybaviť  špeciálne ZĽAVY až do výšky - 30 % !!!

Ostatné informácie, ako aj vám pridelenú špeciálnu zľavu či dostupnosť, vám pošleme obratom a zariadime, aby vám vami požadovaný tovar prišiel včas

Dopravu neplatíte

Dodanie do 48 hodín

Záruka 2 roky

https://doublered.sk/

    

TOPlist
|Copyright 2013 | AUTODOLESA | Design by © autodolesa