offroadclubliptov@gmail.com - 0908 384 826

OFFroad Lúky

Musím konštatovat s pohladu organizátora že prvé kolo Offroad stretnutia na Lúkach 2012 bolo velmi pracné zvládnut aby všetko fungovalo, no zároven ochota ludí pomoct, prispela k tomu že akcia sa vidarila, bez ujmi na zdraví a technike, až na pár technických detailov ktoré sa opravujú na každej akcii, to či sme to zvládli posudia ludia a offroadáci, no rozhodne sme plný elánu uskutočnit další ročník v lepšej kvalite, dá sa povedat že sme sa vela naučili no zároven si aj užili perfektnú atmošku z fajn ludmi, ktorý to robia srdcom. V rámci toho že bol den detí sa určite deti nenudili, mali zabespečené, vozenie pot rati na trolbuse, malovanie na tvár, skákací hrad, rc modelári im predvádzali malé autíčka v akcii na super urobenej trati. Touto cestou chcem podakovat chalanom z okolia PU a Lúk že ma medzi seba prijali a že som snimi strávil pár fajn výkendov ktoré určite mali zmysel :-)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dovoľujem si pozvať priaznivcov offroadu na našu premiérovú akciu, ktorú pripravujeme na :1.-3. júna 2012. Akcia bude prebiehať v Lúkach, okres Púchovv miestnom kameňolome a hasičskom cvičisku, kde bude kemp a stánok s občerstvením a jedlom. V kameňolome a priľahlých úbočiach pripravujeme trialovú trať s viacerými sekciami. Na úbočí cvičiska bude esmeralda-jazda naslepo, kde naviguje spolujazdec a v prípade priaznivého počasia aj jazda do strmého vrchu, kde sa bude hodnotiť prejdutá vzdialenosť. Pripravíme trať aj pre SUV a pre začiatočníkov. Bude vytvorená aj paralelná trať pre RC 4x4 modely, kde sa predvedú naši modelári so svojimi buginami. V sobotu večer bude posedenie pri živej countri hudbe. Počet štartujúcich pretekárov bude limitovaný na 40. Jazdenie po okolitých lesoch nebude možné. Ďalšie informácie budem podávať priebežne.Na prípravu trate bude treba vynaložiť veľké úsilie, preto privítame každú pracovitú ruku z okolia.Takže je tu prvá oprava, trať pre SUV nebude z priestorových a organizačných dôvodov. Náročnosť trate bude pre offroady s MT pneumatikami.


TOPlist
|Copyright 2013 | AUTODOLESA | Design by © autodolesa