offroadclubliptov@gmail.com - 0908 384 826

DR by LR Club Liptov akcia BMT 3/2015

Land Rover Club Liptov v spolupráci Autodolesa a značkou DOUBLE RED  za pomoci nadšencov zeleného oválu a s dobrou myšlienkou usporiadať v Brezne na Lúčkach zraz priaznivcov značky Land Rover sa stretli na príprave trate a celej akcie, ktorá úspešne prebehla v mesiaci marec dňa 14.3.15.

Na prípravách a samotnej myšlienke sa pracovalo už dávno, dokonca už bol aj nultý ročník, ktorý potvrdil, že v tejto tradícii treba pokračovať. V piatok sme sa doobeda vybrali na troch LR disco urobiť nejakú tú organizáciu trate, po sponzorské dary pre výhercov 1,2 a 3 miesta, ktoré nám dal náš sponzor prezentujúci skvelú značku DOUBLE RED. Celý deň sme strávili na trati prípravou a rozmiestnením okruhov a sekcií, ktorých bolo dokopy 5, od najľahšej až po najťažšiu.

V sobotu ráno to celé vypuklo, početná skupina Land Rover-istov sme sa vybrali v spoločnej kolóne z Liptovského Hrádku smer Brezno – Lúčky na trať BMT (Belko Moto Teamu ) Boli sme tam samozrejme prví, keďže sme to organizovali a potrebovali sme doladiť pár detailov, naše šikovné dievčence mali na starosti registráciu a my sme vítali na príjazdovej ceste účastníkov akcie. Každý mal pridelené svoje číslo, či jazdil alebo len obzeral, dokopy to bolo 25 Land Roverov a cca do 50 ľudí. Akcia prebiehala spontánne, v pohodovej atmosfére, aj keď počasie bolo zachmúrené, nám offroaďákom to neprekážalo, ba priam to hralo do kariet – aspoň sa neprášilo a trošku to aj „klouzalo“ :D:D:D, najprv sme si dali zahrievacie kolo, trošku voľného pojazdenia a následne sa jazdilo 5 bodovaných úsekov, na ktoré dohliadali nekompromisní usporiadatelia, každej posádke sa vpisovali trestné body na kartu a po odjazdení sa spočítali. Kto mal najmenej trestných bodov, bol víťaz. Celé to bolo v duchu zábavy a veľmi dobrej nálady, čo u majiteľov značky Land Rover nikdy nechýbalo. Pomedzi jazdy sme si mohli v obedňajších hodinách vychutnať fajnový guláš, o ktorý sa postarali ľudia od BMT. Jazdili sme v okruhoch, niektorí si čo to potestovali svoje schopnosti, ale aj svoje umenie. Koniec už ako tradične bol ukončený bahenným kúpeľom v preslávenej jame na trati, kde to niektorí jedinci rozparádili, ako sa patrí, bola aj nejaká ujma na technike, ale to už nejako patrí k tomu. Plný zážitkov z perfektného dňa sme sa pomaly rozchádzali po celej SR a už sa nevieme dočkať ďalšej akcie,  ktorá sa pomaly tvorí v našich hlavách a plánuje približne koncom jesene.

Za celú akciu patrí vďaka Landrover Clubu Liptov, Autodolesa, BMT  a DOUBLE RED, samozrejme hlave organizácie Samovi a jeho celému tímu a samozrejme ďalšiemu Samkovi a jeho tímu fotografov a kameramanov, ktorí pre nás pripravujú nezabudnuteľné video ...

https://www.youtube.com/watch?v=J88sVAoWbnM

príprava trate ...

akcia BREZNO BMT ...

  

TOPlist
|Copyright 2013 | AUTODOLESA | Design by © autodolesa